Máme-li možnost, sílu a prostředky pomoci lidem v nouzi, udělejme to. Lidé prchající před válkou a nelidským režimem si naši pomoc jistě zaslouží.

Proti těmto lidem, kteří přišli nejen o hmotné potřeby, ale často o své nejbližší, my žijeme v dobré době a podmínkách. Máme dostatek oblečení, obuvi i dalších věcí. Pokud je již nepotřebujeme, dejme těmto věcem druhou možnost využití a pomozme tam, kde chybí.

Darujte s námi

Finance

Přispějte třeba i malou částkou na přepravu sbírky, nákup potravin, léků, hygienických potřeb a dalších nezbytností dle aktuálních potřeb na místě v táboře.

Transparentní účet 2300893794 / 2010

Věci

Darujte věci, které pomohou lidem přečkat zimu, dětem pro hry a vzdělávání, maminkám pro usnadnění života v táboře. 

Co se sbírá a kde? Kontaktujte nás!

Aktivity

Přidejte se k nám a nabídněte pomoc, kterou můžete poskytnout (např. sběrné místo, pomoc se svozy, nakládkou kamionu, pomoc přímo dětem v táboře, s výukou, muzikoterapií, arteterapií, apod.). Všechny nápady vítáme! Kontaktujte nás!


Co ještě byste měli vědět?

Pomáháme těm nejzranitelnějším

Středobodem našeho zájmu jsou v táborech děti. Žádné dítě na světě by nemělo trpět! 

Ve válce, na útěku a v táborech zažívají děti a ženy obrovský stres. Pečujeme o ně tedy nejen po materiální stránce, ale nabízíme i možnost tísňového volání.

Záruka doručení do správných rukou

Zaručujeme, že se dary dostanou do tábora těm, kteří je nejvíce potřebují. Věci, které darujete, nekončí v kontejnerech a ani v bazarech. Veškeré oblečení, potraviny, plenky a další materiál je určen bezvýhradně k pomoci lidem v táboře

Děti, jejich vzdělání a budoucnost

Situace v táborech nás trápí nejen z důvodu utrpení obyvatel z nedostatku životně důležitých potřeb. Velmi nás tíží i situace dětí, které se v táboře nemohou vzdělávat. S tím jsou samozřejmě spojeny obavy o jejich budoucnost.

Obrovské procento dětí v táborech nemá přístup ke vzdělávání a nebo se jedná o naprosto nedostačující náhrady škol.

Vozíme proto dětem i knihy, edukativní hračky, psací potřeby a pomůcky pro vyjádření kreativity.

Stále přemýšlíme, jak v tomto směru dětem v táborech více a účinněji pomoci.